Uusimmat kuvat

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:405342 kpl

Päivitys

Sivut päivitetty 8.12.2022: Toiminta / hallitus

Lantta-Inkilä-Henttu Sukuseuran hallitus 2022 - 2023
valittu sukuseuran vuosikokouksessa 11.6.2022

Heli Laapio-Knuutila, puheenjohtaja: 040 717 0563, heli.laapio.knuutila@gmail.com

jäsenet:

Ilmo Inkilä, varapuheenjohtaja,jäsensihteeri: 050 331 8132, ilinkila@gmail.com

Kimmo Lantta, sihteeri,rahastonhoitaja: 044 544 7277, klantta@welho.com

Lasse Tommola, käytännön asioiden hoitaja: 0400 445 296, lasse.tommola@kolumbus.fi

Pirkko Wilén: 0400 874 248, pirkko.wilen@pp.inet.fi

Susanna Jokiranta: 045 132 6299, susanna.jokiranta@gmail.com

Juhani Lantta: 040 532 2929, juhani.lantta@outlook.com


Varajäsenet: Ossi Rämä, Aila Härkönen, Risto Henttu, Martti Lantta ja Juhani Saulila

toiminnantarkastaja Riitta Suuntala ja varatoiminnantarkastaja Tella Lantta

kotisivujen ja Facebook-sivuston ylläpitäjä: Kimmo Lantta

sukututkija: Teuvo Liukkonen 050 532 3601, teuvo.liukkonen@kymp.net
* ota yhteys Teuvo Liukkoseen, mikäli olet epävarma, kuulutko Lantta-Inkilä-Henttu -sukuun tai haluat muuta lisätietoa suvusta!